Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Через негоду у Києві закрили дві станції метро, дорогами течуть річки

19 липня, 2021 - 13:50
Фото Миколи Тимченка, ''День''

Київ вдень у понеділок накрила сильна злива, внаслідок якої станції метро «Берестейська» і «Академмістечко» зачинені на вхід та вихід через потрапляння води в касові зали станції.

"Увага! Станцію «Берестейська» зачинено на вхід та вихід з технічних причин (потрапляння води в касову залу станції). На місці працюють фахівці. <...> Станцію «Академмістечко», вестибюль №1, зачинено на вхід та вихід з технічних причин (потрапляння води в касову залу станції). На місці працюють фахівці", - повідомляє Київський метрополітен у Facebook, передає Укрінформ.

Про відкриття станцій буде повідомлено додатково.

Також відомо, що на Академмістечку підтопило підземний перехід.

Фото: Касянюк Олександр, Facebook

Також у Києві через погіршення погоди наземний транспорт курсує без дотримання розкладу руху.

Як повідомлялося, у понеділок, 19 липня, в окремих областях України пройдуть грозові дощі, місцями град та шквали, вдень очікується 28-33°.

У Києві у понеділок очікуються грозові дощі, вдень шквали 15-20 м/с. Температура вдень 28-30°. На Київщині також грозові дощі, вдень місцями град та шквали. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вдень 28-33°.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ