Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У Києві за півгодини випала тижнева норма опадів

19 липня, 2021 - 14:45
Фото: Київавтодор

Київ накрила потужна злива, за 30 хвилин випало 18 мм опадів, що еквівалентно майже тижневій нормі опадів, повідомляється на сторінці комунальної корпорації "Київавтодор" у Facebook.

Як наголошується в повідомленні, техніка гідротехнічних служб комунальних підприємств, підпорядкованих "Київавтодору", виїхала на місця можливих підтоплень іще до початку зливи, а напередодні прогнозованих дощів у кожному районі посилено очищали стоки. Проте надзвичайна кількість опадів за малий проміжок часу призвела до короткочасного підтоплення ділянок вулиць і тротуарів. Зокрема, п'ять потужних насосів у тунелі на вул. Теліги не впоралися зі стихією.

Наразі тривають роботи з ліквідації підтоплень на просп. Палладіна, вул. Стеценка, Площі Героїв Бреста, тунелі на вул. Теліги, вул. Кирилівській, вул. Автозаводській, просп. Перемоги тощо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ