Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Полторак закликав законодавчо визначитися з парадом на День Незалежності

19 серпня, 2019 - 19:26
Фото з відкритих джерел

Міністр оборони Степан Полторак вважає, що слід чітко законодавчо визначити порядок проведення парадів на День Незалежності.

Про це йдеться в інтерв’ю Армія.Inform міністра оборони.

“У нас має бути чітке розуміння: проводити чи ні парад, на те є рішення Верховного головнокомандувача – президента України. Він із тим визначається у своєму указі. Цьогоріч вирішено не проводити парад – це його право, і таке рішення ми маємо виконувати… І для того, аби не існувало навколо військових парадів дискусій, нам слід чітко законодавчо визначити порядок проведення парадів. Тобто, коли і з якої нагоди проводити, з якою метою”, – сказав він.

Полторак запевнив, що фінансовий ресурс дозволяє виплатити премії військовим до Дня Незалежності і він підпише відповідний наказ про належні виплати, але про суми премій міністр промовчав.

Крім того, він заявив, що не має наразі політичних амбіцій, але додав, що не знає чим займеться після звільнення.

За словами Полторака, він готовий до цивілізованої передачі влади і навіть може консультувати нове керівництво Міноборони.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ