Труднощі подолання гір лишилися позаду. Перед нами — труднощі руху рівниною.
Бертольт Брехт, німецький письменник, драматург, громадський діяч.

Пожежа в одеському готелі: семеро постраждалих залишаються в лікарнях

19 серпня, 2019 - 14:46
Фото з відкритих джерел (ГолосUA)

За попередніми даними, серед дев’яти людей, які загинули внаслідок пожежі в готелі «Токіо-Стар» в Одесі, одна дитина і одна іноземна громадянка.

Такі дані навела заступниця начальника департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Оксана Рокунець-Сорочан, повідомляє Радіо Свобода.

«За попередніми висновками судово-медичних експертів, серед загиблих є одна дитина і одна іноземка, мешканка Австралії. На сьогодні завершується опізнання ще двох осіб, попередня причина смерті – отруєння продуктами горіння», – розповіла Рокунець-Сорочан.

За даними департаменту охорони здоров’я, наразі семеро осіб залишаються в лікарнях, однак більшість із них вже не в реанімації.

«Четверо (пацієнтів – ред.) зранку переведені з реанімаційного відділення (міської лікарні №10 – ред.)в опікове. Загальний стан оцінений як середнього ступеню важкості. Одна дівчинка 16 років продовжує залишатися в реанімаційному відділенні, стан її оцінений як тяжкий, вона сьогодні буде під оперативним лікуванням. Лікування здійснюється за кошти державного бюджету. Дві особи перебувають на стаціонарному лікуванні в Одеському обласному медичному центрі. Одна переведена в опікове відділення, одна, на жаль залишається в реанімаційному відділенні», – каже заступниця голови департаменту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ