Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

У справі ексберкутівців оголосили перерву до 21 серпня

19 серпня, 2019 - 18:07
Фото Артема СЛИПАЧУКА, "День"

У розгляді апеляційної скарги на продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для ексберкутівців, яких звинувачують у розстрілах на Інститутській, оголосили перерву до 21 серпня. Тоді ексберкутівців мають доставити до зали судових засідань.

Про це повідомляє видання Громадське.

На сьогоднішньому засіданні зв‘язок з ними був через відеоконференцію. На початку судового засідання захисники Аброськіна, Зінченка, Янішевського та Марінченка клопотали про особисту присутність їхніх підзахисних у залі судових засідань. 

За словами прокурора Ігоря Земскова один з адвокатів ексберкутівців попередньо прописав таку умову у апеляційному позові. 

Суддя пояснив — щоб доставити ексберкутівців до суду необхідно отримати заяву від самих підсудних, а така до суду не надходила. 

Постраждалі на Майдані та родичі загиблих вимагали продовжити судове засідання сьогодні. Пропонували або доставити підсудних до суду, або спілкуватися з ними через відеозв’язок. Вимогу адвокатів ексберкутівців називають затягуванням розгляду справи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ