Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Україна направила в Бейрут п'ять тонн гуманітарної допомоги, - МВС

19 серпня, 2020 - 11:04
Фото mvs.gov.ua

Майже п'ять тонн гуманітарного вантажу доставить літак Національної гвардії в ліванську столицю Бейрут. Медикаменти та продукти харчування будуть супроводжувати нацгвардійці і рятувальники.

Про це сьогодні, 19 серпня, заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє пресслужба МВС.

"У Бейруті відбулося страшне лихо - вибух у порту забрав життя 220 громадян, понад 100 людей зникли безвісти, понад тисячу постраждалих, столиця зазнала величезних руйнувань. Тому на прохання посольства Лівану в Україні Указом Президента було ухвалено рішення про надання гуманітарної допомоги. У понеділок Кабінет Міністрів України виділив кошти з резервного фонду на придбання лікарських засобів, товарів медичного призначення, борошна. Вантаж у Бейрут супроводжуватимуть українські гвардійці і рятувальники", - сказав Сергій Яровий.

«З резервного фонду держбюджету було виділено 8 мільйонів 450 тисяч гривень. Маса вантажу складає п'ять тонн. Я хочу висловити слова підтримки ліванському народу і побажання якнайшвидше впоратися з цією ситуацією», - зазначив голова ДСНС Микола Чечоткін.

Надзвичайний і Повноважний посол у Лівані Ігор Осташ зазначив, що на сьогодні понад 4 000 українських сімей проживає в Лівані. Під час вибуху постраждали понад 20 сімей, всі вони чекають на допомогу і підтримку.

Надзвичайний і Повноважний посол Лівану в Україні Алі Дахер подякував українській стороні за небайдужість у такий непростий для Лівану час.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ