Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Вчителям дозволять носити захисні щитки на уроках, - МОЗ

19 серпня, 2020 - 14:26
Фото Reuters

Міністерство охорони здоров'я дозволить педагогам носити захисні щитки замість масок на уроках.

Про це на брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

"Також додатково ми змінюємо вимоги до носіння засобів індивідуального захисту саме педагогічного складу під час проведення уроків. Ми дозволимо носити не маску на обличчі, а захисний прозорий щиток, який виконує ті ж функції", - сказав Ляшко.

Також, за його словами, наразі розробляється план заходів щодо утилізації масок і інших відходів у навчальних закладах.

"Сьогодні Міністерство екології дає певні рекомендації щодо поводження й утилізації відходів, які утворюватимуться в освітніх закладах і пов'язані саме з протиепідемічними нормами. Це стосується засобів індивідуального захисту органів дихання, до яких відносять маски, та антисептиків. Ці норми будуть покладені в основу нової постанови головного державного санітарного лікаря і завтра будуть оприлюднені на сайті МОЗ", - зазначив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ