Вітчизна — це не хтось і десь, Я — теж Вітчизна.
Іван Світличний, український літературознавець, мовознавець, літературний критик, поет, перекладач, діяч українського руху опору 1960—1970-их років, репресований

Порошенко обговорив з Дудою введення миротворців на Донбас

19 вересня, 2017 - 20:25
Фото АПУ

Президент Петро Порошенко у рамках робочого візиту до Нью-Йорка провів переговори з президентом Польщі Анджеєм Дудою, обговоривши з ним питання введення миротворців ООН на Донбас. Про це повідомляє сайт Глави держави.

Відзначається, що глави держав обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва України та Польщі. В ході переговорів були порушені в тому числі питання співпраці у сферах енергетичної безпеки і оборони.

"Йшлося про подальший розвиток політичного діалогу на вищому рівні між двома країнами, а також співпрацю в сфері енергетичної безпеки та транскордонного співробітництва.Розглядалися також питання посилення взаємодії між оборонними відомствами двох країн, зокрема у контексті проведення російсько-білоруських навчань "Захід -2017", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Порошенко і Дуда приділили увагу ситуації в зоні конфлікту на Донбасі, включаючи питання про введення миротворчої місії.

"Значну увагу було приділено реалізації Мінських домовленостей, а також розвитку подій на Донбасі та стану дотримання прав людини в окупованому Криму. Президенти також обговорили питання запровадження миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу", - повідомляється на сайті глави держави.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...