Не міць армії, не якість зброї, а сила духу забезпечує перемогу.
Йоганн Фіхте, німецький філософ, педагог, громадський діяч

На український ринок виходить нова авіакомпанія

19 вересня, 2018 - 13:32
Фото SeatGuru

Представництво Lufthansa Group в Україні оголосило про вихід з 17 жовтня 2018 року на український ринок авіаперевезень авіакомпанії Brussels Airlines ("Брюссельські авіалінії"). Про це під час прес-конференції у Києві поінформував генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, повідомляє "Укрінформ".

"Брюссельські авіалінії" стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня", - зазначив Койнзак.

Він наголосив, що прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україну створить додаткове сполучення за 123 напрямками. Зокрема, дозволить покращити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними сполученнями за напрямками Південної та Північної Америки.

"Брюссельські авіалінії" почнуть роботу в Україні із 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем та Києвом.

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group - Lufthansa, Austrian Airlines та SWISS.

Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує понад 90 щотижневих сполучень між європейськими країнами та Україною з чотирьох українських міст - Києва, Львова, Одеси та Дніпра.

Зокрема, Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, 2 щотижневі рейси Київ-Мюнхен та 7 щотижневих рейсів Львів-Мюнхен.

Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень - Львів-Відень, 13 тижневих рейсів між Києвом та Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем.

SWISS пропонує 4 рейси на тиждень із Києва до Цюріха.

У 2017 році німецька авіакомпанія Lufthansa стала найбільшим перевізником в Європі за кількістю пасажирів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...