Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Кличко звернувся до ВР щодо розпуску Київради та призначення дострокових виборів у Києві

19 вересня, 2019 - 11:52
Фото прес-служби КМДА

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до парламенту щодо розпуску Київради, яка знову не зібрала кворуму для сесії, і призначення дострокових виборів у столиці.

"Сьогодні ми бачимо, що в залі немає кворуму. Тобто працювати готові не всі. Тому я звертаюся до парламенту щодо розпуску Київради VIII скликання та призначення дострокових виборів у Києві!" - заявив Кличко в четвер після того, як Київрада не зібрала кворуму для проведення чергової сесії, повідомила прес-служба мера.

Він нагадав, що у вівторок, 17 вересня, під час консультацій із лідерами усіх фракцій Київради було досягнуто домовленостей про проведення сесії цього четверга. "Всі говорили про готовність зібратися задля вирішення гострих питань для міста", - наголосив міський голова.

Кличко зазначив, що нині необхідно ухвалювати важливі для столиці та киян рішення щодо соціальних виплат, зарплат для транспортників, надбавок для педагогів. Крім того, наближається опалювальний сезон і "є нагальні питання підготовки до нього".

"Треба працювати і над бюджетом Києва на наступний рік. Це ті питання, які необхідно вирішувати невідкладно! Але все робиться для дестабілізації ситуації в столиці. У результаті страждатимуть кияни! І це мене хвилює найбільше", - заявив мер Києва.

Як повідомлялося, група народних депутатів від "Слуги народу" 13 вересня зареєструвала в парламенті законопроект №2143 про внесення змін до закону "Про столицю України - місто-герой Київ", який, зокрема, передбачає проведення позачергових виборів київського міського голови і депутатів Київської міської ради (8 грудня 2019 року). Цей документ включено до порядку денного сесії парламенту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ