Треба зрозуміти, що кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів — не єсть тільки звичайною відміною в передсвідченнях, а єсть справжньою цілковитою зрадою.
Борис Грінченко, український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч

Іспанський уряд має намір почати процес призупинення автономії Каталонії

19 жовтня, 2017 - 13:29
Фото Reuters

Уряд Іспанії планує позбавити Каталонію автономії. В суботу, 21 жовтня, буде проведено спеціальне засідання, на якому уряд має намір ввести в дію 155 статтю Конституції, яка дозволяє йому призупинити політичну автономію регіону. Про це повідомила адміністрація прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя в четвер, 19 жовтня, передає DW.

Таке рішення уряд прийняв у відповідь на заяву лідера Каталонії Карлеса Пучдемона. Того ж дня він оголосив, що парламент регіону проголосує за незалежність, якщо центральна влада країни не погодиться на переговори.

Як відомо, 10 жовтня у парламенті Каталонії Пучдемон підписав декларацію про незалежність регіону від Іспанії, але набуття чинності цим документом одразу ж відклали.

1 жовтня в Каталонії провели референдум, на якому за офіційними даними місцевої влади 90,18 відсотка тих, хто проголосував, підтримали незалежність регіону від Іспанії. Мадрид намагався перешкодити голосуванню та вважає його нелегітимним.

Новини партнерів

Loading...