Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

У Японії звели повністю енергонезалежний будинок

19 жовтня, 2020 - 09:31
Фото: кадр з репортажу NHK

Японська компанія Mitsubishi Electric збудувала енергонезалежну будівлю в межах зусиль з розробки енергозбережних технологій.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NHK.

Будівля знаходиться в місті Камакура поблизу Токіо. Експериментальний об'єкт оснащено системою контролю температури. Як уточнюється, вона «використовує потік теплої або холодної води для забезпечення комфортних умов у приміщеннях».

На даху і на козирках вікон установлені сонячні панелі. Крім того, завдяки великим вікнам приміщення отримують багато сонячного світла.

«Компанія Mitsubishi Electric прагне проводити на своєму об'єкті експерименти та інші види діяльності, які сприятимуть більш енергоефективному будівництву», - йдеться в повідомленні.

Як зазначає NHK, уряд Японії надає субсидії на впровадження технологій, які здатні забезпечувати скорочення споживання електроенергії.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ