...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

"Укрзалізниця" вважає недоцільним обмеження на пасажирські залізничні перевезення

19 жовтня, 2020 - 17:52
Фото Руслана Канюки, "День"

АТ "Укрзалізниця" вважає недоцільним обмежувати роботу залізничного пасажирського транспорту в період карантину.

Про це повідомив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" керівник філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

"З точки зору захисту громадського здоров'я і з точки зору економіки ми не бачимо в цьому сенсу. Ми максимально піклуємося про безпеку своїх пасажирів і співробітників за рахунок дотримання маскового режиму", - повідомив Перцовський.

Він наголосив, що компанія не бачить доцільності в упровадженні обмежень на роботу пасажирського залізничного транспорту й обстоюватиме цю точку зору на всіх доступних їй майданчиках.

"З нашого боку навіть у потяги приміського сполучення були направлені провідники, які контролюють дотримання маскового режиму, на вокзалах здійснюється температурний скринінг. Порівняно з альтернативою - безконтрольними маршрутками - залізничний транспорт найбільш контрольований", - наголосив Перцовський.

Він також зазначив, що тільки в організації пасперевезень далекого сполучення задіяні близько 25 тис. співробітників "Укрзалізниці", при цьому в разі скасування рейсів 70% витрат все одно залишаються на плечах компанії.

"Але я хочу наголосити, що "Укрзалізниця" повністю законослухняна компанія, і ми дотримуватимемося усіх відповідних рішень уряду і регіональних епідкомісій", - заявив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ