Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

У Канаді розпочнеться будівництво космодрому для українських ракет

19 жовтня, 2021 - 22:46
Фото facebook.com/oleguruskyi

Вже в кінці 2021 року, в провінції Канади Нова Скотія розпочнеться будівництво космічного майданчика. Для запуску апаратів застосовуватимуть українські ракети-носії "Циклон 4М".

Про це йдеться на Facebook-сторінкці віцепрем’єр-міністра України - міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

Сьогодні відбулась зустріч Уруського та виконавчого директора канадської компанії Maritime Launch Services LTD Стіва Матьє. Сторони порушили питання реалізації космічного проєкту у якому також братимуть участь державні підприємства "Конструкторське бюро "Південне імені М.К. Янгеля" та "Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова".

"На даний час вирішені всі бюрократичні питання з обох сторін, і вже наприкінці 2021 року в канадській провінції Нова Скотія розпочнеться будівництво стартового комплексу для запусків космічних апаратів на українському ракетоносії "Циклон 4М", - написав віцепрем’єр.

Уруський додав, що перший запуск супутників в Канаді українською ракетою-носієм "Циклон-4М" запланований на кінець 2023 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ