...коли дві нації борються, то білі рукавички треба скинути.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник, старшина Армії УНР

У Вінниці пройде мультидисциплінарний фестиваль AIR Fest Vinnytsia

19 жовтня, 2021 - 16:21

Фестиваль AIR GOGOL FEST, який відбувався у Вінниці в 2018 та 2019 роках, цього року трансформується в окремий мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтвам під назвою AIR Fest Vinnytsia. Він проходитиме упродовж трьох днів, з 29 по 31 жовтня, на території колишнього кінотеатру «Росія». Як обіцяють організатори, фест має всі шанси стати живою платформою для експериментів та взаємодії у чотирикутнику культура / наука / технології / особистість. До Вінниці завітають українські митці, які працюють за 5 напрямками: театральному, музичному, візуальному, літературному, перформативному. З нового – на фестивалі з’являться проєкти медіа-арту, також відбудуться дискусійні платформи та кілька site-specific подій.

«2020 року фестиваль у Вінниці не відбувся через карантинні обмеження. А цього року він виходить на новий левел. Ми виросли. Тому органічно та плавно AIR GOGOL FEST трансформується у самостійний локальний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва – AIR Fest Vinnytsia. Відтепер у Вінниці буде власний постійний фестиваль, який стане майданчиком для актуалізації особистості (хто я? для чого я? де я?)», – повідомили організатори.

Як писав «День», у 2019 році фестиваль сучасного мистецтва GOGOL FEST увійшов у ТОП-5 найкращих фестивалів Європи і отримав престижну європейську премію EFFEAwards 2019–2020. Вінницю фест «прокачав» двічі – у 2018 та 2019 роках. Проходив він на території колишнього заводу «Кристал» і поєднував музику, театр, кіно, літературу і перформанси.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото з Фейсбук-сторінки AIR Fest Vinnytsia

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ