Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Брок назвав головну умову для проведення виборів на Донбасі

19 листопада, 2019 - 15:58
Фото: theparliamentmagazine.eu

Спецпредставник президента Європейської Комісії з України Ельмар Брок заявив, що проведення виборів на Донбасі зараз неможливо через відсутність необхідних умов.

Про це Брок розповів в інтерв'ю «Європейської правді».

«Перш за все, фейковий виборів не буде, якщо тільки Україна на них не погодиться. Наприклад, зараз умов для виборів немає, тому що для них явно недостатньо розведення військ на цих невеликих ділянках (в Петровському і Золотому) і обміну полоненими », - сказав Ельмар Брок.

Спецпредставник ЄК по Україні додав, що вибори на Донбасі будуть проведені тільки після виконання кількох умов. Головною умовою, на думку Брока, є контроль Києва над кордоном з Росією.

Також до істотних умов Брок відніс питання з медіа і питання участі у виборах переселенців.

Ельмар Брок підкреслив, що питання встановлення контролю над кордоном з Росією повинен розглядатися на переговорах.

«Зараз на столі є ідея про спільний контроль над кордоном з боку України і ОБСЄ. Для України питання контролю над кордоном - це питання суверенітету », - підкреслив Брок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що зараз головним завданням для України є вирішення питання участі у виборах на Донбасі переселенців. Глава МЗС зазначив, що участь переселенців у виборах може бути реалізовано шляхом впровадження дистанційного або електронного голосування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ