Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Посол Німеччини Фельдгузен: Україна має досягти верховенства права і провести судову реформу, щоб приходили інвестиції

19 листопада, 2019 - 13:59
Фото МЗС України

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен (Anka Feldhusen) закликала українську владу провести судову реформу та добитися верховенства права в країні, щоб в Україну приходили нові інвестори.

"Для того щоб ефективно боротися з усіма пострадянськими симптомами, українська економіка має розвиватися, для цього мають приходити інвестиції. Я завжди з радістю закликаю німецькі компанії приходити сюди, але Україна також має робити свою домашню роботу, зокрема досягти верховенства права і провести судову реформу. Тому що інвесторів лякає, коли вони не відчувають, що можуть захистити себе", - сказала посол в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона також наголосила на необхідності боротьби з корупцією.

Говорячи про земельну реформу, Фельдгузен заявила, що розуміє занепокоєння українців земельною реформою. "Я чула, що президент Зеленський відзначив необхідність референдуму з цього питання - продаж землі іноземцям). Я можу це зрозуміти, але я також сподіваюся, що, наприклад, у німецьких фермерів, які вже давно тут обробляють землю, буде можливість купити цю землю", - зазначила посол Німеччини.

Фельдгузен заявила, що розуміє, що земельна реформа є чутливим питанням для українців.

Водночас вона зазначила, що в багатьох країнах світу є чудові приклади, як можна організувати та обмежити скуповування землі іноземцями.

"Ми, звісно, вважаємо, що запровадження ринку землі - це дуже важливий крок для українців, це однозначно буде поштовхом для економіки", - наголосила посол.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ