Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

День в ООС: одного українського захисника поранили

19 листопада, 2020 - 18:14
Фото Reuters

Сьогодні, 19 листопада, російсько-окупаційні війська один раз порушили досягнуті мирні домовленості. 

Про це повідомляє пресслужба ООС.

"У районі Авдіївки ворог відкрив вогонь з автоматичного станкового гранатомета та стрілецької зброї. Внаслідок ворожих пострілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав вогнепальне осколкове поранення", - йдеться у повідомленні.

Воїна оперативно доставили до медичного закладу, де йому надається належна медична допомога. Стан його здоров’я задовільний.

Про факт порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації, у результаті якого був поранений український захисник, повідомлено представників ОБСЄ через Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ