Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Більше 3 мільйонів скористалися програмою "єПідтримка"

19 грудня, 2021 - 19:43
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Понад три мільйони українців вже успішно скористалися послугою «єПідтримка», заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як передає "Радіо Свобода", 19 грудня офіційно стартував проєкт «єПідтримка» для отримання однієї тисячі гривень за вакцинацію від COVID-19.

«Більшість із них уже отримали гроші (Монобанк, Альфа-банк та А-банк почали платити раніше), клієнти інших банків, які приєдналися до проєкту, отримають протягом 10 днів», – написав Федоров у своєму телеграм-каналі.

За його словами, найбільше грошей українці витратили на книжки, кінотеатри (показник практично такий самий, як і у книжок), залізничний транспорт.

«Нагадаю, що попередньо проєкт розрахований на один рік, тому всі точно встигнуть», – написав міністр.

В Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже більше ніж 12,9 мільйона людей. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що перший етап програми з виплат за вакцинацію буде реалізовуватися з 19 по 29 грудня.

Володимир Зеленський 8 грудня підписав закон про виділення з держбюджету восьми мільярдів гривень на виплату однієї тисячі гривень вакцинованим за програмою «є-Підтримка».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ