Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Нідерландах на новорічні свята запроваджують локдаун

19 грудня, 2021 - 11:18
Фото: Reuters

На тлі поширення нового варіанту коронавірусу Омікрон уряд Нідерландів оголосив про черговий загальний локдаун.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

З неділі, 19 грудня, щонайменше до 14 січня в королівстві будуть закриті всі магазини, крім тих, що торгують товарами першої необхідності, ресторани, бари, кіно, музеї, театри, перукарні, спортивні та розважальні установи.

Школи відкриються не раніше 9 січня. Крім того, глава уряду рекомендував жителям країни приймати вдома одночасно не більше ніж двох гостей. На Різдво та Новий рік вирішено зробити виняток, у свята допускається до чотирьох гостей.

Новий локдаун неминучий через п'яту хвилю епідемії, що починається, зазначив Рютте після консультацій з експертною радою. За його словами, омікрон-мутація коронавірусу поширюється "ще швидше, ніж побоювалися", тому необхідні запобіжні заходи.

Своєю чергою голова експертної ради Йаап ван Діссел заявив, що Омікрон ще до кінця року пережене Дельту і стане основним варіантом коронавірусу в Нідерландах, в Амстердамі це станеться до Різдва.

В цей час в країні діє вечірній локдаун після 17 години.

Число нових інфікованих останнім часом знижується, але існує загроза навантаження системи охорони здоров'я після того, як Омікрон витіснить інші варіанти коронавірусу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ