Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Вінниці вперше запрацювала казкова садиба Подільського чарівника

19 грудня, 2021 - 19:24
Фото надано авторкою

У Подільському зоопарку для наймолодших відвідувачів свої двері відчинила садиба Подільського чарівника. Казковий будиночок запрацював сьогодні, у День Святого Миколая.

Це перша новорічно-різдвяна локацій на Поділлі, де можна не лише відвідати зоопарк, але й стати учасником святкового дійства з феями та героями, прогулятися Алеєю Зодіаку й Галявиною Дванадцяти Місяців, сфотографуватися у спеціальній фотозоні «Сани з оленем», але нашептати на вушко Подільському чарівнику своє найзаповітніше бажання. Відвідати садибу та стати учасником святкової програми можуть відвідувачі Подільського зоопарку, які придбали вхідний квиток у зоопарк.

«Вартість об’єкту складає 18 мільйонів 700 тисяч гривень. З них 11 мільйонів гривень – кошти програми секторальної підтримки Євросоюзу. На будівництво садиби Подільського чарівника витратили 2 мільйони 600 тисяч гривень. Будували садибу переважно за кошти з обласного бюджету та за власні кошти підприємства», – йдеться у повідомленні Подільського зоопарку.

Будівництво садиби Подільського чарівника та вхідної групи Подільського зоопарку здійснювалося в рамках проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля». Він розроблений департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та та реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Наразі садиба Подільського чарівника вже працює, а вхідну групу з адміністративною будівлею готують до здачі в експлуатацію. Тут будуть розміщені каси зоопарку, конференц-зал на 60–70 осіб, громадські туалети. На другому поверсі будівлі – адміністративні приміщення, зокрема, дирекцція зоопарку, бухгалтерія, ветеринарний кабінет, де надаватимуть ветеринарні послуги тваринам зоопарку, а також домашнім улюбленцям вінничан.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ