Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Вінниця здобула перемогу в головній туристичній премії країни

19 грудня, 2021 - 17:54
Фото з Фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Щорічна туристична премія «Ukraine Tourism Awards 2021» оголосила цьогорічний список переможців. У номінації «Місто мого серця» перемогла Вінниця.

За номінацію у фіналі змагалися ще Львів і Буча. Однак за результатами онлайн-голосування та оцінок журі, перше місце отримало місто над Бугом. Перевагою став туристичний потік, який цього року у порівнянні з минулорічним зріс на понад 60 %. Вінниця, попри пандемію, змогла здивувати відвідувачів незвичними ідеями для відпочинку: екскурсійним автобусом-кабріолетом, пішохідним культурним маршрутом Camino Podolico, новими форматами заходів у музеї-садибі М. Пирогова, вишневими стравами, юшкою за старовинним капуцинським рецептом.

«Ця перемога – результат спільної роботи з представниками сфери туризму і гостинності, яких ми підтримуємо, – повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. – Потенціал Вінниці дозволяє розвивати різні туристичні напрямки: відпочинковий, гастрономічний, діловий, медичний. На підсилення наших планів вже в наступному році відкриємо багатофункціональний Туристичний хаб з новим рівнем сервісу. А ще – осучаснимо навігацію та запровадимо нові цифрові інструменти пізнання міста. Будемо надалі створювати рекреаційні зони в різних куточках громади, а також оновлювати музеї і виставкові зали. А наймасштабнішим завданням є реконструкція нашого міжнародного аеропорту, яка продовжиться наступного року».

Нагадаємо, що Ukraine Tourism Awards 2021 – щорічна туристична премія. Організаторами заходу є Київська Туристична Асоціація та громадська спілка Visit Ukraine за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів. Премія обирає кращих представників та представниць в Україні, які піднімають, формують та з кожним роком роблять туристичну сферу кращою. Номінації спрямовані підтримати та розвинути різноманітні напрямки туризму.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ