Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Адвокати Трампа закликають Сенат закрити справу про імпічмент

20 січня, 2020 - 20:38
Фото Reuters

Команда захисту президента Трампа в процесі імпічменту в Сенаті США наполягає, що звинувачення проти нього у зловживанні владою й тиску на Україну не входять до статей, які передбачають імпічмент глави Білого дому.

При цьому адвокати вимагають від Сенату відкинути взагалі звинувачення проти президента як такі, що не мають правових обґрунтувань повідомляє американський телеканал CNN.

"Юридична команда президента Дональда Трампа у вівторок розпочне судовий процес у Сенаті зі стверджень, що проти нього імпічмент взагалі не мав бути оголошеним, оскільки дії президента відносно України не підпадали під кримінальний злочин", - зазначає телеканал із посиланням на деталі документа, який Білий дім надіслав 20 січня до Сенату США.

Як заявили юристи Трампа, звинувачення проти президента, що він перешкоджав Конгресу, взагалі були "легковажними й небезпечними" і були спробою змінити розподіл влади, окреслений Конституцією. У цьому зв'язку адвокати закликають Сенат взагалі відкинути офіційні звинувачення, сформульовані Палатою представників США.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ