Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Байден хоче зупинити процес виходу США з ВООЗ

20 січня, 2021 - 14:05
Фото: Facebook / Джо Байден

Обраний президент США Джо Байден у день офіційного вступу на посаду поставить підпис під указом, що припиняє процес виходу США зі Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), йдеться в заяві на сайті команди Байдена.

"Сьогодні обраний президент США Байден зробить дії для скасування розпочатого попередньою адміністрацією процесу виходу зі Всесвітньої організації охорони здоров'я - структури, критично важливої для координації міжнародної відповіді на (пандемію коронавірусу - ІФ) COVID-19, для посилення готовності до майбутніх епідемій і пандемій та поліпшення здоров'я всіх людей", - йдеться в заяві.

Видання The Hill зазначає, що без відповідних дій Байдена США офіційно покинули б ВООЗ 6 липня.

Згідно із заявою, США візьмуть участь у роботі виконкому ВООЗ, що відбувається цього тижня, причому американську делегацію очолить провідний інфекціоніст лікар Ентоні Фаучі; він виступить у ВООЗ 21 січня.

Крім того, в заяві зазначено, що адміністрація Байдена працюватиме з ВООЗ та іншими партнерами США з метою реформувати і зміцнити ВООЗ та підтримати дії цієї організації у сфері охорони здоров'я.

В адміністрації президента США Дональда Трампа неодноразово стверджували, що ВООЗ причетна до приховування інформації про виникнення спалаху коронавірусу COVID-19. У зв'язку з цим у середині квітня Трамп прийняв рішення про тимчасове призупинення участі США в роботі ВООЗ до розслідування про невдалу відповідь організації на спалах коронавірусу COVID-19.

США в липні повідомили Генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу про вихід із ВООЗ, рішення мало набути чинності 6 липня 2021 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ