Проблема демократії не в тому, чи потрібна людям свобода, а в тому, якою мірою вони здатні нею користуватися.
Алексіс де Токвіль, французький державний діяч, історик, суспільствознавець

Президент вшанував пам’ять полеглих захисників ДАПу

20 січня, 2021 - 12:25
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський у середу, 20 січня, взяв участь у церемонії вшанування пам'яті військовослужбовців Збройних сил України, які загинули в цей день у боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

"Церемонія відбулася біля Міністерства оборони України. Було оголошено прізвища 51 захисника України, які загинули цього дня у 2015-2020 роках. Зокрема, вшанували пам’ять 48 військовослужбовців, полеглих під час оборони Донецького аеропорту. Після озвучування кожного прізвища воїни роти почесної варти били у дзвін та салютували зі стрілецької зброї. Володимир Зеленський поклав квіти до Пам’ятного дзвона", - повідомляє прес-служба президента.

Зеленський також поспілкувався з родичами загиблих військовослужбовців.

"Українські воїни на фронті щодня доводять, що ні збройні провокації супротивника, ні люті морози не змусять їх відступити зі своєї землі. Кожного дня ми дякуємо їм за мирне небо над нашими містами та селами та згадуємо імена тих, хто загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. Маємо зробити все, щоб кількість імен, які лунають біля Пам’ятного дзвона, не збільшувалась, а в Україні нарешті запанував мир", - заявив президент.

У церемонії також узяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, міністр оборони України Андрій Таран і головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ