Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Порошенко назвав число загиблих цивільних та військових за час російської агресії

20 лютого, 2018 - 13:16
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

За час російської агресії загинули 2 348 українських військових та понад 7 тисяч цивільних українців. Про це повідомив президент України Петро Порошенко у ході презентації проекту-переможця номінації Меморіал Героїв Небесної сотні, повідомляє прес-служба глави держави.

У ході виступу Порошенко зазначив, що Україна звільнить кожен клаптик української землі на сході країни і в Криму, а також пообіцяв зробити все, щоб Україна була об'єднаною.

"Сьогодні перед пам’яттю Героїв Небесної сотні ми обіцяємо, що Україна буде об’єднаною і об’єднана Україна звільнить кожен клаптик української землі як на Сході, так і в Криму. Про це треба пам’ятати заради кожного з Героїв Небесної сотні, кожного з 2348 військовослужбовців Збройних сил України, інших силових підрозділів, і кожного з понад 7 тисяч цивільних українців, які віддали своє життя під час російської агресії. Ми зробимо все для того, щоб Україна була об’єднаною", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, раніше Порошенко вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні та зазначив, що вони віддали свої життя за кращу долю для нас, назавжди ставши орієнтиром для майбутніх поколінь вільних українців.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...