Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Єврокомісія звинуватила Угорщину у фальсифікації

20 лютого, 2019 - 09:19
Ілюстративне фото

Офіційний представник Єврокомісії Маргарітіс Схінас вважає, що уряд Угорщини під керівництвом прем'єр-міністра Віктора Орбана поширює фейкові новини про міграційну політику ЄС, засновані на "божевільній теорії змови".

Про це Схінас заявив у вівторок, 19 лютого, в Брюсселі, передає DW.

Схsнас підкреслив, що Євросоюз не має наміру підривати прикордонну охорону окремих держав-членів ЄС і жодних планів зі введення гуманітарних віз для біженців не розробляється.

"Країни-члени ЄС самі вирішують, до якої межі вони приймають легальну міграцію", - підкреслив він.

Видання зазначає, що виступ Схінаса став відповіддю на оприлюднені 19 лютого правопопулістським угорським урядом плани з розгортання масивної рекламної кампанії, спрямованої проти голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера і американського мільярдера Джорджа Сороса, що має угорське походження.

"Брюссель хоче й надалі підтримувати нелегальну імміграцію", - заявив представник уряду Угорщини в Будапешті Золтан Ковач.

А прем'єр Орбан раніше назвав Сороса "ворогом держави", звинувативши його в просуванні безконтрольної масової імміграції в Угорщину.

Водночас, ще у вересні 2018 року на саміті ЄС у Зальцбурзі Юнкер заявив про відмову від планів із запровадження обов'язкових квот на розподіл мігрантів у різні країни Євросоюзу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: DW
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ