Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Пристайко: Україна готова до діалогу з жителями Донбасу, але не з фейковими маріонетками

20 лютого, 2020 - 21:53
Фото: president.gov.ua

Україна готова до діалогу з жителями Донецької та Луганської областей, але не з маріонетками, які видають себе за жителів Донбасу, заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

"Ми готові до діалогу з жителями Донбасу, але не з фейковими маріонетками так званих представників. Цей діалог має включити всіх тимчасово переміщених із Донбасу всередині України. Голос внутрішньо переміщених осіб також має бути почутий у Мінську", - сказав він у четвер на дебатах Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

Міністр також підтвердив, що Україна готова до проведення місцевих виборів на всій території країни цієї осені, але наголосив, що найважливішою умовою для цього є забезпечення політичної складової Мінських домовленостей.

"Ми з нетерпінням очікуємо проведення місцевих виборів на всій території України цієї осені. Проте без базового безпекового та політичного врегулювання населення Донбасу, включно з тими, хто був змушений залишити свої домівки, не матиме можливості зробити свій демократичний вибір на виборах", - зазначив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ