Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

На Волині медиків на роботу у Луцьк доставляють своїм транспортом ченці монастиря

20 березня, 2020 - 18:57
Фото: Водник / Wikipedia

Намісник Миколаївського чоловічого монастиря, який розташований у селі Жидичин, виявили, як розказав його намісник архімандрит Костянтин (Марченко) ініціативу підвозити медиків на роботу не лише із сіл Жидичин та Кульчин, а й і з самого Луцька. Обитель має свій транспорт, яким зазвичай довозить всіх, хто бажає побувати на богослужінні у монастирі, з Луцька. «Ми звернулися до заступника луцького міського голови Григорія Недопада, і нам визначили ділянку роботи: довозити медпрацівників Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 на роботу та додому», - каже отець Костянтин.

Два автобуси, якими керують чернець Сильвестр та сам архімандрит Костянтин, вирушають з монастиря вже удосвіта. О сьомій ранку їх чекають люди на околиці Луцька, на сороковому кварталі. Решту збирають по різних вулицях міста. Звичайно, що пасажири мусять мати засоби захисту. На питання, чи допоможе влада хоча б з паливом, бо ченці готові довозити людей до кінця карантину, отець Костянтин каже, що проситимуть допомоги у жертводавців, а не у влади. Бо це внесок монастиря у допомогу владі і людям, які через скасування руху пасажирського транспорту (як міжміського, так і міського) просто не мали б чим дістатися на роботу. Міська рада, звісно, довозить, але це великий потік людей. І допомога навіть монастиря є дуже вагомою.

Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ