Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Порошенко розповів, як Україна прощається із СНД

20 травня, 2018 - 14:31
Фото АПУ

Україна перегляне всі договори, укладені в рамках Співдружності незалежних держав, і вийде з тих, де буде найменша невідповідність національним інтересам. Про це у неділю вдень, 20 травня, заявив президент Петро Порошенко у промові під час вшанування пам'яті жертв політичних репресій у Биківні, повідомляє "Укрінформ".

"Зараз ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо з тих, у яких знайдемо бодай найменшу невідповідність українським національним інтересам", - сказав він.

Він нагадав, що нещодавно підписав указ щодо припинення участі України у роботі статутних органів СНД.

За його словами, Україна одразу розглядала Співдружність "як інструмент цивілізованого розлучення з імперією".

"Цивілізованого з російської вини не вийшло. Москва прагнула перетворити Співдружність на оновлену імперію, де б усі, як у старі радянські часи, звіряли б годинники за Спаською вежею Кремля", - наголосив він.

Україна так і не ратифікувала статут СНД і не стала та й не мала наміру ставати, за його словами, повноцінною учасницею цього співтовариства.

Нагадаємо, у відповідь на відкликання Україною своїх представників зі статутних органів СНД, у Співдружності висловили здивування таким кроком. За словами керівника прес-служби СНД Володимира Ніканорова, наразі в апараті виконкому СНД немає представників від нашої країни.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...