Ми повинні бути відважними, не втрачаючи при цьому здорового глузду
Лех Валенса, польський політичний діяч, активіст і захисник прав людини

Для ЗМІ відкриють “гарячу лінію” щодо дострокових виборів

20 травня, 2019 - 21:50
Фото z-city.com.ua

"Гаряча лінія" Інституту масової інформації для журналістів працюватиме щоденно в будні з 10-ї ранку до 18-ї години: працівники медіа зможуть поставити запитання щодо дострокових парламентських виборів.

Про це повідомляється на сайті ІМІ.

"ІМІ, як і раніше, прийматиме на гарячу лінію скарги журналістів, чиї професійні права порушують, а також консультуватиме щодо інших питань. Для отримання консультації телефонуйте за номером гарячої лінії ІМІ (050) 447-70-63 і пишіть на info@imi.org.ua. Надаватимуть безкоштовні правові консультації медіа-юристи Роман Головенко та Алі Сафаров", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на гарячу лінію ІМІ можна звертатися із запитаннями, які можуть стосуватися дострокових парламентських виборів.

Юристи ІМІ готові, зокрема, проконсультувати з таких питань: чи вже почався виборчий процес і, відповідно, обмеження для ЗМІ, передбачені законодавством; які саме обмеження для ЗМІ передбачені в позачергових виборах до Верховної Ради України; як журналісти можуть дізнатися, хто саме є суб’єктом виборчого процесу; які вимоги до передвиборної агітації і політичної реклами в ЗМІ під час позачергових виборів до Верховної Ради.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ