Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Епіфаній привітав Зеленського зі вступом на пост Президента

20 травня, 2019 - 19:25
Фото: bbc.com

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель помісної Української Православної Церкви Епіфаній привітав Президента Володимира Зеленського зі складанням присяги та вступом на пост Глави Української держави.

Про це повідомляє Єдина помісна православна церква України.

"Українські виборці наділили Вас великою довірою, обравши Главою держави. Бажаю Вам сил, натхнення, мудрості, щоб утілити в життя все те, що потрібне для блага України. В умовах зовнішньої гібридної агресії лише в єднанні зусиль усього громадянського суспільства та його інституцій, зокрема держави та релігійної спільноти, можливо зберегти нашу незалежність, подолати агресора, відновити територіальну цілісність, звільнити від окупації українські землі Криму та Донбасу, принісши мир для тих, хто понад п’ять років живе у поневоленні", - йдеться у вітальному листі.

Він зазначив, що Зеленський може розраховувати на підтримку ПЦУ в боротьбі зі злом корупції, у проведенні реформ, спрямованих на поліпшення економіки, утвердження справедливого судочинства, боротьбу з бідністю, від якої потерпають багато наших співвітчизників.

Нагадаємо, що Зурабішвілі закликала Зеленського об'єднати позиції по курсу на членство в НАТО.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ