Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Віце-президент ЄК привіз Зеленському запрошення якнайшвидше відвідати ЄС

20 травня, 2019 - 18:09
Фото: flickr.com

Віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчович під час зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським передасть йому запрошення якнайшвидше відвідати інституції Європейського Союзу в Брюсселі для встановлення тісніших контактів.

Про це він заявив на брифінгу в Києві, повідомляє Укрінформ.

«Під час зустрічі з Президентом України, яка має відбутися одразу після цього брифінгу, я передам йому запрошення відвідати інституції Європейського Союзу і приїхати до Брюсселя якнайшвидше для того, щоб встановити якнайтісніші відносини з керівництвом Європейського Союзу. Ми хочемо познайомитися з його командою. І ми готові разом з ним і його командою працювати для успіху України і досягнення хороших результатів для українців», - сказав Шефчович.

Коментуючи на прохання журналістів те, що Президент Володимир Зеленський в інавгураційній промові не згадував євроінтеграцію України, віце-президент Єврокомісії зазначив, що в ЄС дуже уважно стежили за перебігом президентської кампанії в Україні, в результаті якої було обрано Президента Зеленського.

«Ми познайомилися з основними членами його команди і зробили висновок про те, що у цієї команди проєвропейська орієнтація, і що вона буде рухатися саме у цьому європейському напрямку», - зазначив Шефчович.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ