Інколи здається, що історія нічого не вчить. Але це не так. Вона таки вчить — якщо в цієї вчительки життя НАВЧАЮТЬСЯ
Володимир Панченко, український літературний критик, літературознавець, письменник

Зурабішвілі закликала Зеленського об'єднати позиції по курсу на членство в НАТО

20 травня, 2019 - 18:24
Фото АПУ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі, яка прибула до Києва на церемонію інавгурації новообраного глави держави.

Про це повідомляє прес-служба Зеленського.

У ході зустрічі Зурабішвілі побажала Зеленському успіхів на посту президента України. У свою чергу президент України розповів про свої пріоритети.

"Чому наша команда пішла в політику? Виклик номер один для нас - припинення вогню на сході, де щодня гинуть наші люди", - зауважив Зеленський.

Зеленський зазначив, що Україна продовжить послідовний зовнішньополітичний курс, спрямований на відновлення суверенітету і територіальної цілісності та подальший розвиток європейської та євроатлантичної інтеграції. Також Зеленський підкреслив, що одним із викликів для України є перемога над корупцією.

Крім того, сторони обговорили напрямки розвитку українсько-грузинських відносин і висловили впевненість у подальшому поглибленні стратегічного партнерства.

Зі свого боку президент Грузії зауважила: "Всіх нас чекає ще один виклик - вибори в Європарламент. Ми повинні об'єднати позиції України і Грузії по курсу на євроінтеграцію і членство в НАТО".

Також Зурабішвілі запросила Зеленського відвідати Грузію з офіційним візитом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ