Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Кількість постраждалих внаслідок землетрусу в Китаї зросла

20 червня, 2019 - 09:36
Фото: Reuters

Близько 243 880 осіб постраждали в результаті землетрусу магнітудою 6,0, що стався в понеділок в провінції Сичуань на південному заході Китаю.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Сіньхуа.

Станом на 16:00 в середу 13 людей загинули і 220 отримали травми, 153 поранених проходять лікування в лікарнях, повідомило джерело адміністрації міста Ібінь.

Землетрус стався о 22:55 в понеділок за пекінським часом у повіті Чаннін, який адміністративно підпорядковується місту Ібінь.

Епіцентр підземних поштовхів знаходився в точці з координатами 28,34 градуса північної широти і 104,90 градуса східної довготи. Гіпоцентр залягав на глибині 16 км.

Згідно з останніми даними, понад 52 тис. чоловік були евакуйовані з районів лих, понад 20 тис. будинків зруйнувалися або отримали серйозні пошкодження.

На пошуково-рятувальні роботи були спрямовано понад 3,1 тис. осіб.

Підземні роботи припинені у всіх вугільних шахтах міста Ібінь, а шахтарі - евакуйовані. 19 компаній, що виробляють небезпечні хімічні речовини, проходять перевірку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ