Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

В окупованому Криму Бекірову провели "неналежне медичне обстеження", - адвокат

20 червня, 2019 - 18:00
Фото: krymr.org

Захист кримськотатарського активіста Едема Бекірова, обвинуваченого ФСБ Росії в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки, вважає, що йому провели «неналежне медичне обстеження».

Про це після розмови зі співробітниками медсанчастини СІЗО заявив адвокат Бекірова Олексій Ладін, передає Крим.Реалії.

За інформацією адвоката, зараз Бекіров перебуває в медсанчастині СІЗО. Завтра захист планує відвідати його.

«Сьогодні розмовляв із медпрацівниками медсанчастини слідчого ізолятора. З їхніх слів, вчора Бекірова вивозили до ендокринолога в міськлікарню імені Семашка і до кардіолога в кардіоцентр Сімферополя. За результатами обстеження, знову ж зі слів лікарів, оскільки захист їх поки не надав, здоров'я у Бекірова настільки гарне, що його мало не в космос можна запускати», – розповів Ладін.

Адвокат витребував у керівництва ФСВП і медсанчастини СІЗО результати обстеження і документи, на підставі яких Бекірова вивозили.

«У захисту дуже великі сумніви в обгрунтованості цього висновку. Ми протягом декількох місяців наполягаємо, що крім кардіолога і ендокринолога необхідно залучати також невролога, оскільки у нього серйозна неврологічна хвороба, що входить до списку таких, при наявності яких людину не можна утримувати в СІЗО; а також хірурга і хірурга-ортопеда, оскільки у Бекірова проблеми з опорно-руховим апаратом; пульмонолога, оскільки є проблеми з легенями. Жодного з цих лікарів до обстеження не залучали», – пояснив Ладін.

Адвокат додав, що за рішенням Європейського суду з прав людини Бекірову необхідно «провести належне медобстеження і лікування».

Раніше старший слідчий кримського управління Федеральної служби безпеки Росії Іван Романець, незважаючи на рішення Європейського суду по пров людини (ЄСПЛ), заявив про відмову госпіталізувати кримськотатарського активіста Едема Бекірова, який перебуває в сімферопольському СІЗО анексованого Криму.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людей 11 червня виніс рішення у справі кримськотатарського активіста Едема Бекірова, обвинуваченого в Криму в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки. Зокрема, суд постановив терміново помістити його в лікарню.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ