Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

В ООН назвали 6 країн, жителі яких найчастіше стають біженцями

20 червня, 2019 - 12:23
Фото Reuters

Найбільша кількість біженців, яка за останні 20 років зросла більш ніж в два рази, є жителями шести країн: Сирії, Афганістану, Південного Судану, М'янми, Сомалі і Венесуели.

Про це повідомив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш в своєму посланні, опублікованому на сайті організації, передає УНН.

"Більшість вимушених переселенців - це мешканці кількох країн: Сирії, Афганістану, Південного Судану, М'янми і Сомалі. Протягом останніх 18 місяців ще мільйони людей втекли з Венесуели", - зазначив глава ООН.

В організації закликають громади, школи, підприємства, релігійні групи проявити солідарність з біженцями, допомогти тим, хто біжить від війни і насильства.

"Ми повинні відновити цілісність міжнародного режиму захисту біженців", - заявив глава ООН.

Генсек ООН нагадав про Глобальний договір про біженців, ухваленому в грудні минулого року. За словами Гутерріша, цей документ забезпечив основу для подальших заходів, спрямованих на поліпшення становища біженців і внутрішніх переселенців.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ