Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Зеленський скасував 159 президентських указів своїх попередників

20 червня, 2019 - 18:38
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав два укази про визнання такими, що втратили чинність, 159 указів, виданих першими трьома президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою, Віктором Ющенком та екс-президентом України Віктором Януковичем.

Відповідні укази №418/2019 і №419/2019 було підписано та оприлюднено на офіційному сайті Адміністрації Президента.

Ранні укази, що скасовуються (1991-2001 рр.), мають майже винятково економічний характер, пізніші (переважно 2011-2013 рр.) - адміністративні, стосуються положень про різні відомства.

Також скасовуються окремі положення і пункти ще 31 указу, зокрема скасовуються окремі абзаци і пункти указів про зміни до інших указів.

Переважну більшість указів, що скасовуються, видано в роки президентства Кучми і Януковича. Скасовуються лише вісім указів, виданих Кравчуком у 1991-1994 роках, і один - Ющенком у 2005 році. Під скасування не підпадає жоден з указів, виданих п'ятим президентом України Петром Порошенком - лише одна зі статей його указу про положення про Генштаб ЗСУ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ