Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Художниця із гільз створила портрет Путіна

20 липня, 2015 - 16:08
Художниця із гільз створила портрет Путіна

Українська художниця Дар'я Марченко створила мозаїку-інсталяцію під назвою "Обличчя війни". Антивоєнна картина, розміром 240х170 см, зроблена з гільз, узятих з різних частин фронту, зображує обличчя російського президента Володимира Путіна.

"Як би не висвітлювали війну, і як би вона не виглядала - вона складається з життів безневинних людей", - йдеться в описі роботи на сайті Дар'ї.

За словами автора, портрет має безліч характерів, в яких можна побачити фатум, страх, гординю, жорстокість і ненависть, жаль і розгубленість, готовність знищити світ або навіть постати перед Божим судом за скоєне. Таким чином картина символізує емоційну багатоликість війни.

Для виготовлення інсталяції були використані олійні та акрилові фарби, гільзи (більше 5000 одиниць): калібри 5,45 і 7,62 (АК, СВД 7.62, Кулемет Калашникова 7.62, АГС, ПМ 9мм., Кулемет "Утес" 12.7мм., ПКВТ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ