Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Посол Данії під час візиту в район ООС: Ви охороняєте безпеку Європи

20 липня, 2021 - 16:24
Фото: пресцентр штабу ООС

19-20 липня делегація Королівства Данія на чолі з послом Оле Егберг Міккельсеном відвідала район проведення Операції об'єднаних сил, а також зустрілася з представниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Як повідомляє пресцентр ООС у Facebook, 19 липня данські дипломати зустрілися з заступником командувача об'єднаних сил Едуардом Москальовим і відвідали контрольний пункт в'їзду-виїзду "Золоте". Також делегація побувала на командно-спостережному пункті підрозділу Збройних сил України, що виконує завдання у складі об'єднаних сил.

"Я дуже радий відвідати лінію розмежування і побачити все на власні очі. Це передова мирного життя, передова демократії. Ви охороняєте безпеку Європи, тому якщо ви в небезпеці, то ми теж не можемо бути в безпеці. Я дуже радий познайомитися з усіма вами, командирами та солдатами. Моя вам щира подяка за те, що ви робите", - наводить слова посла пресцентр штабу ООС.

Зазначається, що посла ознайомили з ситуацією з безпекою в районі проведення Операції об'єднаних сил і поінформували про порушення режиму припинення вогню, до яких вдаються російські найманці.

Цього дня данська делегація також зустрілася з представниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Крім того, посол зустрівся з представниками Данської групи з розмінування. Разом вони відвідали ділянки, де проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ