Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Український прапор три години майорів на шпилі сталінської висотки в Москві

20 серпня, 2014 - 10:16
Український прапор три години майорів на шпилі сталінської висотки в Москві
Фото Іллі Варламова

Верхолази зняли український прапор зі шпиля сталінської висотки на Котельницькій набережній в Москві. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело в екстрених службах Москви.

"Операція завершилася в 10:05", - сказав співрозмовник агентства.

За даними джерела, український прапор провисів на сталінській висотці близько трьох годин.

"Прапор був помічений о 7:15 середи", - уточнило джерело.

Невідомі вивісили український прапор на шпилі сталінської висотки, розташованої на Котельницькій набережній. Полотнище на шпилі висотки з'явилося рано вранці.

Як повідомило джерело в правоохоронних органах столиці, в ОВД "Таганський" доставлені кілька молодих людей з альпіністським спорядженням, які можуть бути причетні до появи українського прапора на висотній будівлі.

"За попередньою інформацією, невідомі проникли внутрішніми сходами будівлі до останнього поверху, а потім за допомогою спеціального спорядження закріпили полотнище на шпилі висотки", - сказав співрозмовник агентства.

Інше джерело в екстрених службах столиці РФ повідомило, що невідомі пофарбували половину зірки, що вінчає шпиль висотки, в блакитний колір. "Очевидно, зірка повинна була бути перефарбована в кольори українського прапора", - сказав співрозмовник агентства.

Він додав, що, за попередньою інформацією, всі доставлені в ОВД "Таганський" - жителі Москви і Московської області.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ