Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Помпео різко розкритикував рішення влади Гібралтару звільнити іранський супертанкер

20 серпня, 2019 - 10:45
Фото Reuters

Державний секретар Сполучених Штатів Майк Помпео різко розкритикував рішення влади Гібралтару звільнити іранський супертанкер Adrian Dariya 1 (раніше це паливне судно називалося Grace 1) попри ухвалу суду в США про арешт судна.

Увечері понеділка, 19 серпня, в ефірі телеканалу Fox News Помпео назвав цей крок "дуже прикрим", цитує агенція новин dpa, передає DW.

Зокрема керівник Державного департаменту США вказав на те, що отримані від продажу нафти Іраном кошти підуть на фінансування іранського Корпусу вартових ісламської революції. Ця організації визнана в США терористичним угрупованням. Її підрозділи "сіяли терор та руйнування, а також вбивали американців скрізь у світі", переконаний Помпео.

Експортуючи нафту, Корпус вартових ісламської революції матиме ще більше коштів, щоб і надалі вести свою терористичну кампанію, вважає Помпео. "Це те, чому ми намагаємося запобігти", - наголосив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ