Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

Радіаційний фон в Україні не змінився через вибухи в РФ, - ДСНС

20 серпня, 2019 - 18:47
Фото з відкритих джерел

Результати радіометричних вимірювань в період з 10 по 18 серпня свідчать про те, що радіаційний фон в Україні не змінився через надзвичайну ситуацію, що виникла поблизу Архангельської області.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Facebook.

За прогнозними даними радіоактивно забруднені повітряні маси могли гіпотетично досягти території України в ніч з 11 на 12 серпня та охоплювати територію її східних та південно-східних областей. 

Тож метеостанції вимірювали рівень радіації в режимі підвищеної готовності 4 рази на добу. Також щоденно вимірювали атмосферні випади й відбирали атмосферні аерозолі у Києві, Сновську, Чорнобилі - щодоби по 12 годин.

До режиму почащених вимірювань залучили метеостанції Сумської, Харківської, Луганської, Донецької областей, а після проведення додаткового прогнозування 12 серпня долучили Одеську область.

"Результати вимірювань в період з 10 по 18 серпня свідчать про те, що радіаційний фон в Україні не зазнав ніяких змін, а саме потужність експозиціної дози на всій території України знаходиться в своїх звичних межах, в повітряних пробах не виявлено додаткових радіонуклідів, які можуть свідчити про проходження над територією України радіоактивно забруднених мас", - йдеться у повідомленні ДСНС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ