Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Російська сторона зірвала демонтаж укріплень у Станиці Луганській, - СЦКК

20 серпня, 2019 - 19:06
Фото Reuters

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін почала демонтувати фортифікаційні споруди біля мосту у Станиці Луганській. Але окупанти відмовляються від "дзеркальних" дій.

Про це повідомляє СЦКК у Facebook.

"В 11.00 годині (20 серпня - ред., ) , як було заявлено на передодні СММ ОБСЄ та Російській Федерації, українська сторона приступила до демонтажу фортифікаційних споруд, які розміщені на ділянці розведення № 1. Однак, російська сторона не надала згоду на демонтаж фортифікаційних споруд, тому НЗФ ОРЛО синхронно не розпочали демонтаж. Внаслідок чого українська сторона змушена була припинити зазначені вище роботи", - йдеться у повідомленні.

На додачу, незаконні збройні формування РФ погрожують зброєю, якої на ділянці розведення не повинно бути і не допускають українську сторону для проведення ремонтних робіт на зруйнованій частині мосту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ