Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

Україна та Грузія підписали Програму співробітництва між міністерствами оборони

20 серпня, 2020 - 20:25
Фото: mil.gov.ua

19 серпня, розпочався офіційний візит делегації Міністерства оборони України до Грузії. В рамках візиту відбулася двостороння зустріч Міністра оборони України Андрія Тарана з Міністром оборони Грузії Іраклі Гарібашвілі.

Під час заходу глави оборонних відомств обговорили низку актуальних питань що становлять взаємний інтерес. Зокрема, йшлося про безпекову ситуацію в Україні, Грузії та у Азово-Чорноморському регіоні, заходи з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції у Збройних Силах України та Силах оборони Грузії, розвиток співробітництва у форматі НАТО-Грузія-Україна, повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Окрему увагу міністри приділили стану та перспективам імплементації завдань оборонної реформи. Українська делегація ознайомилася з планами розвитку та розбудови Сил оборони Грузії та поділилася власним досвідом проведення трансформації Збройних Сил України в умовах протидії російській агресії.

Також сторони обговорили пріоритети двостороннього оборонного співробітництва за напрямками стратегічних комунікацій, кіберзахисту, військово-технічної сфери, спільної участі у військових навчаннях та впровадженню стандартів НАТО в діяльність збройних сил.

— Домовленості, яких ми досягли, сприятимуть зміцненню обороноздатності наших держав, підвищенню оперативних та бойових спроможностей Збройних Сил України і Сил оборони Грузії, що в цілому гарантуватиме мир і добробут нашим народам, — зазначив Андрій Таран.

За результатами спільної роботи сторони узгодили та підписали Програму співробітництва між міністерствами оборони України та Грузії.

Окрім того, в ході візиту українська делегація поклала вінок до меморіалу Героїв, які загинули за єдність Грузії та відвідала лінію окупації в Цхінвальському регіоні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ