Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

У Львові на BookForum презентували книгу ''Дня'' – ''День вдячності''

20 вересня, 2019 - 16:15
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Сьогодні, 20 вересня, на Форумі видавців у Львові було представлено нову книгу газети ''День'' під назвою ''День вдячності''. Презентація відбулася за участі головного редактора газети Лариси Івшиної та авторів книги.

"Нова книжка — це частина стратегії з перенавчання нашого суспільства. "День вдячності" — більше, ніж книга. Це крок назустріч вдячності. Вже у нас зараз — перекошена система цінностей. Вона не дає нам рухатися вперед", -  наголосила Лариса Івшина під час презентації.

Упорядник нової книжки "Дня" Ігор Сюндюков презентував книгу так: "День вдячності" — це більше, ніж книжка, це — світоглядний важіль перетворення суспільної свідомості. Коли ми працювали над книжкою, то робили це не для себе, а для людей. Вдячність — це шляхетна риса. І лише шляхетне суспільство спроможне на вдячність".

Анна Данильчук, проректорка СНУ імені Леся Українки та авторка ''Дня'' зазначила, що ця книга дасть початок новим традиціям в українському суспільстві. "Коли ми відчуваємо вдячність, то нам стає легше долати кордони, переформатовується наша картина світу. Ми не сумніваємося у тому, як складеться наше життя, адже ми пережили дуже складні часи", - поділилася Ання Данильчук.

Нагадаємо, що кожен охочий може придбати книгу ''День вдячності'' на нашому стенді № 306 під час XXVI Book Forum у Львові або замовити примірник на нашому сайті.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ