Наука – це корінь і насіння, і основа всякої користі як батьківщини, так і церкви
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Вінничани на «Джазових сніданках» питимуть каву з всесвітньовідомими артистами

20 вересня, 2019 - 09:56

У рамках міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST у неділю в одному з концерт-холі міста відбудуться «Джазові сніданки». ЇХ організовують другий рік поспіль. Під час невимушеного спілкування, за філіжанкою кави, всесвітньовідомі джазмени з Куби, Польщі, Австрії, Ямайки, Південно-Африканської Республіки та Ізраїлю ділитимуться із глядачами секретами свого творчого успіху та майстерністю імпровізації. Як розповіла продюсер фестивалю, заслужена артистка України Ірина Френкель, подібні культурно-освітні проєкти креативних музичних коворкінг-зустрічей можна відвідати лише у Нью-Йорку та Європі. Тепер вони доступні і для шанувальників VINNYTSIA JAZZFEST.

«Цього року «Джазові сніданки» відбудуться 22 вересня, з 9.00 до 12.00 у концерт-холі «Моnt Blanc». Спеціальним гостем проєкту стане всесвітньовідомий кубинський гітарист та викладач Лондонського музичного коледжу Ахмед Дікінсон Карденас, – каже Ірина Френкель. – Усі, хто був минулого року на «Джазових сніданках», підтвердять, що це настільки особливий проєкт, після якого виходиш геть іншим. Це така потужна концентрація творчої енергії, яка надихає та об’єднує усіх. Під час «Джазових сніданків» ми вперше у Вінниці показали, як насправді навчаються музиці, творчості й мистецтву у Європі. Не у чотирьох стінах за застарілими підручниками, а на практиці».

Проєкт «Джазові сніданки – 2019» відбудеться за підтримки Інституту культурної політики та Вінницької міської ради, додає голова правління ГО «Інститут культурної політики», заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков.

«Ми одразу обрали такий формат проведення – за філіжанкою кави, щоб були зруйновані бар’єри та стереотипи між публікою та артистами, щоб були створені всі умови для вільного обміну думками, досвідом та можливістю відкриття у кожного глядача «потаєного» творчого та креативного потенціалу», – сказав Павло Третьяков.

«Джазові сніданки» – це один із багатьох сюрпризів ХХІІІ міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST, який вересня збере у Вінниці найкращих джазменів із 8 країн. На відкритті, що відбудеться вже сьогоднішнім вечором, вразить показом легендарного мюзиклу «Бал у Савойї», а у фіналі подарує усім всесвітню прем’єру проекту «Jazzy Latin Groove B & W» від зірок першої величини, які на особисте запрошення Вінницького міського голови Сергія Моргунова дадуть єдиний концерт в Україні.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото надано організаторами

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ