Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

На підтримку страйкуючих шахтарів у Кривому Розі запустили міжнародну кампанію солідарності

20 вересня, 2020 - 16:55
Фото: president.gov.ua

Незалежна профспілка гірників України та Глобальний союз IndustriALL розпочали міжнародну кампанію солідарності з шахтарями КЗРК.

Як передає Укрінформ, про це голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець повідомив у Facebook.

“Незалежна профспілка гірників України, Глобальний союз IndustriALL, який представляє понад 50 мільйонів працівників у гірничодобувній, енергетичній та обробній галузях у понад 140 країнах - розпочали міжнародну кампанію солідарності з шахтарями КЗРК”, - повідомив Волинець.

За його словами, підписати офіційний лист підтримки може кожен небайдужий до проблеми гірників шахт “Жовтнева, “Батьківщина”, “Тернівська”, “Гвардійська” з будь-якої країни.

Крім того, всі листи автоматично спрямовуються на адресу адміністрації Криворізького залізорудного комбінату.

Як повідомлялося, протести шахтарів у Кривому Розі розпочалися 3 вересня. Станом на ранок 8 вересня у підземному протесті брали участь 393 працівники шахт Криворізького залізорудного комбінату.

На 18-й день протесту під землею залишаються 154 гірники.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив голові Дніпропетровської ОДА ініціювати діалог між працівниками та керівництвом Криворізького залізорудного комбінату. Також Державна служба України з питань праці за дорученням уряду перевірить публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат".

18-19 вересня шахтарі й адміністрація сіли вдруге за перемовини.

У Кривому Розі та Києві тривають акції на підтримку шахтарів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ