Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Cпецпризначенці Ізмаїльського загону Держприкордонслужби провели тренування з оборони кордону

20 вересня, 2021 - 22:07
Фото Ізмаїльського прикордонного загону ДПСУ

Спецпризначенці швидкого реагування Ізмаїльського загону Держприкордонслужби в межах міжнародного навчання JMTG-U успішно відпрацювали бойові завдання з оборони кордону, зокрема, ведення розвідки, організацію охорони та оборони району.

Про це повідомляє пресслужба Ізмаїльського прикордонного загону ДПСУ.

«Військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського загону ДПСУ відпрацювали заключну фазу навчань в рамках JMTG-U – батальйонні тактичні навчання спільно з 24 окремим штурмовим батальйоном 53-ї бригади ЗСУ. Спецпризначенці відпрацьовували різні бойові задачі: здійснення маршу в складі прикордонних застав, ведення розвідки та зайняття району розташування, організацію охорони та оборони району, дій під час прийняття держкордону під контроль підрозділів ЗСУ, розгортання у взводні колони з відкриттям вогню по противнику тощо», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відсьогодні прикордонна комендатура швидкого реагування Ізмаїльського загону братиме участь у міжнародних багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, які в єдиному задумі будуть пов'язані зі стратегічними навчаннями.

У повідомленні підкреслили, що прикордонники цьогоріч будуть самостійно виконувати завдання у навчанні Rapid Trident-2021, перебуваючи в оперативному підпорядкуванні бригади Сухопутних військ ЗСУ. Ключовим моментом буде відпрацювання питання прийняття лінії державного кордону України під охорону.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ