Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

"Корона" стала володарем "Еммі" як найкращий драматичний серіал

20 вересня, 2021 - 10:48
Фото: NETFLIX

Серіал "Корона" став володарем нагороди в номінації "Найкращий драматичний серіал" американської телевізійної премії "Еммі", церемонія вручення нагород відбулася в Лос-Анджелесі.

На нагороду в цій номінації також претендували "Хлопаки", "Мандалорець", "Поза", "Оповідь служниці", "Бріджертони", "Країна Лавкрафта" і "Це – ми".

Найкращими драматичними актрисою та актором стали Олівія Колман та Джош О'Коннор, які виконали ролі в серіалі "Корона".

Найкращим комедійним серіалом став "Тед Лассо". Нагороди в номінаціях найкращий комедійний актор і комедійна актриса отримали Джейсон Судейкіс ("Тед Лассо") і Джин Смарт ("Хитрощі").

Нагороду в категорії "Найкращий міні-серіал" отримав "Ферзевий гамбіт". Найкращою актрисою в міні-серіалі стала Кейт Вінслет ("Мейр з Істтауна"), а найкращим актором Юен Мак-Грегор ("Голстон").

"Еммі" - американська телепремія, яка вважається телевізійним еквівалентом "Оскара" (для кіно), премії "Греммі" (для музики) і премії "Тоні" (для театру). Премію вручає заснована в 1946 році Академія телевізійних мистецтв і наук.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ